Oferta
pracy

Firmę KBA Automatic tworzy zespół programistów PLC, którzy wspólnie poprzez pasję i zaangażowanie, realizują wyznaczone cele. Działamy w świecie szeroko rozumianej automatyki, w takich branżach jak motoryzacyjna, wydobywcza, przetwórstwa chemicznego czy lotnicza. Wymaga to od nas 100% profesjonalizmu, zaangażowania i samodzielności. Projekty, w których uczestniczymy, to z reguły daleko położone miejsca więc otwarty umysł i gotowość do wyjazdów to pożądane przez nas cechy. Nasza codzienna praca to dobór, tworzenie, dokumentowanie i wdrażanie na obiektach aplikacji dla sterowników przemysłowych oraz wizualizacji SCADA, lecz także podróże, poznawanie nowych kultur i codzienne wyzwania. Cały czas podnosimy także swoje kwalifikacje czy to podczas pracy z najnowszymi technologiami czy też poprzez specjalistyczne szkolenia.

Aby dołączyć do Nas niewątpliwie musisz posiadać co najmniej wykształcenie inżynierskie, móc porozumieć się po angielsku i/lub niemiecku, a także być szczęśliwym posiadaczem prawa jazdy kategorii B. Jeśli dodatkowo nie przerażają Cię dalekie i samodzielne podróże zagraniczne, potrafisz (nie tylko pod presją czasu) zaangażować się w wykonywaną pracę dążąc do wyznaczonego celu a jednocześnie jesteś komunikatywny w zespole i dopisuje Ci dobry humor, to czekamy na Twoje CV.

Mile widziane jest byś dodatkowo potrafił programować sterowniki PLC, tworzyć wizualizację SCADA czy też posiadał znajomość standardów programowania w przemyśle motoryzacyjnym.

Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia, i takie oczywistości jak
umowa o pracę czy niezbędne narzędzia pracy.

Podanie prześlij na adres:
praca@kba-automatic.pl

Przesłanie dokumentów aplikacyjnych na powyższy adres wiąże się z automatycznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych dla KBA AUTOMATIC z siedzibą w Opolu przy Technologicznej 2A w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Masz prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do zakończenia procesu rekrutacji. Masz prawo żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Jeżeli chcesz, aby po zakończeniu rekrutacji Twoje dokumenty aplikacyjne pozostały w naszej bazie w celu wykorzystania ich w przyszłych procesach rekrutacyjnych, zamieść w swoich dokumentach aplikacyjnych poniższą zgodę: „Wyrażam również zgodę dla KBA AUTOMATIC z siedzibą w Opolu przy ul.Technologicznej 2A na archiwizację i wykorzystanie przekazanych przeze mnie dokumentów aplikacyjnych dla realizacji przyszłych procesów rekrutacji. Mam świadomość, iż udzielona przeze mnie zgoda jest dobrowolna i może być w każdym momencie cofnięta.