we engineer
the future

Twoja automatyka pod naszą kontrolą

Niezależnie od stopnia zaawansowania układu bądź systemu, który ma dla Ciebie działać, jesteśmy po to, by rozwiązać Twój problem lub pomóc zrealizować zamierzony plan.

Na każdym etapie możesz liczyć na nas i na nasze wsparcie – automatyzacja procesów produkcyjnych nie ma dla nas tajemnic: od konceptu, przez projektowanie i zaawansowane programowanie, aż po wizualizacje, wdrożenie i testy.

słowo o nas

Nasz zespół to grono inżynierów i projektantów, czyli niezła mieszanka doświadczenia, polotu i pasji. Zaspokajamy potrzeby naszych klientów w zakresie automatyki dzięki opracowywaniu i wdrażaniu rozwiązań dla zaawansowanych układów tak, aby zaprojektowane systemy działały jak należy, oraz możliwa była optymalizacja kosztów.

Chcąc dostarczać najlepsze rozwiązania, mocno skupiamy się nad każdym z aspektów całego procesu – dbamy o najmniejszy detal, gdyż wiemy, że decyduje on o sukcesie skutecznie działającego systemu.

Dzięki doświadczeniu możemy zaoferować usługi z zakresu: programowania offline, wirtualnego uruchomienia, projektowania instalacji elektrycznych, uruchamiania zautomatyzowanych systemów, ich utrzymania oraz wsparcia technicznego na każdym etapie procesu. To wszystko realizujemy w oparciu o najnowsze technologie tak, aby dzisiejsze rozwiązania sprawdzały się również w przyszłości. Sprawnie operujemy wiedzą zgodnie z ideą Przemysłu 4.0, co pozwala nam oferować rozwiązania autorskie i innowacyjne, na pograniczu aktualnych możliwości technologicznych, a doświadczenie i specjalizacja umożliwiają nam już dzisiaj oferowanie klientom usług „na skraju jutra”. Wszystko po to, aby Twoje systemy automatyki działały optymalnie, zarówno pod względem kosztów, jak i wydajności.

Nie ogranicza nas również miejsce, gdyż nasze rozwiązania z zakresu działań offline i online doceniają klienci na całym świecie, co pozwoliło nam stać się cenionym partnerem biznesowym również dla dużych i rozpoznawalnych marek.

Automatyka jutra
już dziś dla Ciebie

Działamy w branżach:

motoryzacyjnej

logistycznej

materiałów budowlanych

lotniczej

petrochemicznej

KBA w liczbach

0 lat na rynku
0 odwiedzone
kraje
0 zaprogramowanych
sterowników
0 praktykantów
0 zrealizowanych
projektów
0 odwiedzonych
miast
0 lotów
0 wypitych kubków kawy